Search

Стратегія розвитку

ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» на 2020 рік.

З метою отримання конкурентних переваг ПрАТ «Полтавський ГЗК» на зовнішньому та внутрішньому ринках залізорудної сировини , поліпшення матеріального становища та соціальних умов працівників комбінату, керівництво комбінату ставить перед колективом наступні завдання:                

  1. Забезпечити конкурентоспроможність продукції комбінату на світовому ринку залізорудної сировини за рахунок впровадження сучасних енергозберігаючих технологій, зниження витрат на виробництво, впровадження сучасного економічного, високопродуктивного       обладнання, поліпшення металургійних властивостей залізорудних окатків.
  2. Виробити 11,500 млн.тонн залізорудних окатків із руди ПГЗК та ЄГЗК за умови забезпечення промислової безпеки, охорони здоров'я працівників комбінату та мінімального негативного впливу на навколишнє середовище.
  3. Виконати в рамках діючих контрактів стовідсоткове відвантаження залізорудних окатків, що відповідають вимогам замовників.
  4. Виробити 11,080 млн.тонн окатків з вмістом Fe 65% .
  5. Продовжувати вдосконалення системи управління якістю згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001: 2015, що забезпечить подальше просування продукції комбінату на світовому ринку, зміцнить довіру споживачів.     

Голова Правління В.В.Лотоус

Перший заступник Голови Правління В.С. Іванов